Reklam ve Sponsorluk

Sponsorluk/reklam

Ticari amaç güdülmeksizin Hptnc ’de reklam gelirleri, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sunucu ve tanıtım vs.vb. giderlerinde kullanılacaktır.
Reklam ihtiyacınız istekleriniz doğrultusunda değerlendirilecektir. Geniş takipçi kitlemiz ile iş yerinizi , firmanızı, markanızı, sitesinizi tanıtabilirsiniz.
Reklam ve sponsorluk teklifleriniz için İletişim formumuzdan bize ulaşınız.
Banner

Web sitemizde görsel olarak içerik yayınlamak isteyenler için aşağıdaki kural ve koşullar:

Kurallar

Görsel banner reklamlarınız 1 Aylık olup 30 gün sonunda kaldırılacaktır.Eğer reklam veren 30 gün dolmadan ,reklam devam ettirme kararı alırsa son 7 gün içinde iletişim sayfamızdan iletinizi gönderiniz.Banner’ın hazırlanması reklam sahibine aittir.
Banner boyutları:

    90×90     

  125×125   

   315×90    

  300×250   

  336×280   

  728×90     

  160×600    • boyutlarında .jpg, .png , .apng veya .gif formatında olmalıdır.
  Reklam süresinin bitiminden 7 gün önce reklam sahibine devam edilip edilmeyeceği sorulur. Eğer cevap alınamaz ise 7 gün sonunda süre bitiminde banner kaldırılır.
 • Kabul görmeyen reklamlar:

  Okuyucuyu rahatsız edici, göz yoran, okumayı güçleştiren, aşırı animasyon içeren görseller kabul edilmez.Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olmak veya illegal aktivite’de bulunmamak (warez, torrent, hacking, terör, nefret suçu, hakaret, müstehcenlik vb.)
  Reklam sahibi yukarıdaki yazan kural ve koşulları kabul etmiş sayılır.
  Reklam/Sponsorluk Fiyatları nedir?

  Banner ücretleri aylık olarak olarak ücretlendirmektedir.
  • 90×90 için 80 TL
  • 125×125 için 180 TL
  • 315×90 için 270 TL
  • 300×250 için 275 TL
  • 336×280 için 285 TL
  • 728×90 için 300 TL
  • 160×600 için 325 TL
  Tanıtım Yazısı
  Tanıtım yapmak istediğiniz (firma, site, ürün ,emlak , otomobil vs.vb.) içerik yayınlamak isteyenler için aşağıdaki kural ve koşullar geçerli olup;Tanıtım yazılarınız web sitemiz yayın hayatına devam ettiği sürece sitemizde kalacaktır.
  Tanıtım yazısı ücreti bir kereye mahsus alınır. Ücret 100 TL. Tanıtım yazısı ,tatım yazısını yayınlatmak isteyenler tarafınca yazılacaktır.
  Kurallar
  Tanıtımı yapılacak web sitesinin Kötücül içermemesi (Kontroller aylık olarak yapılmaktadır) Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olmak veya illegal aktivite’de bulunmamak (warez, torrent, hacking, terör, nefret suçu, hakaret, müstehcenlik vs.vb.)
  Footer Link
  Sitenin en altında bulunan ve tüm sayfalarda gözüken hptnc'de textlink olarak içerik yayınlamak isteyenler için aşağıdaki kural ve koşullar geçerli olacaktır.
  Kurallar
  Reklamlar 1 aylık süreler şeklinde ücretlendirilmektedir. Reklam süresi siteye eklendiği ve size bildirildiği andan itibaren 30 gündür. Reklam süresinin bitiminden 3 gün önce reklam sahibine devam edilip edilmeyeceği sorulur. Eğer cevap alınamaz ise 3 gün sonunda süre bitiminde banner kaldırılır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olmak veya illegal aktivite’de bulunmamak(warez, torrent, hacking, terör, nefret suçu, hakaret, müstehcenlik vs.vb.)
  Footer Bağlantı reklam/sponsor aylık ücreti 35 TL. Reklam süresi siteye eklendiği ve size bildirildiği andan itibaren 30 gündür.
  Sorumluluk Reddi
  Banner, Tanıtım yazısı, Footer Bağlantı şeklinde alınan reklamlar kural ve koşulları kesin olarak sağlamalıdır. Eklendiği tarihten itibaren gerekli kontroller tarafımdan yapılacak olup kural ve koşullar ihlal edilirse reklam verene bildirilmek şartıyla eklenen içerik yayından kaldırılır.